تاریخچه

درباره ما

شركت مهندسين مشاور برآيند در سال 1342 در تهران تاسيس و هدف از تاسيس آن طراحي و نظارت بر كليه پروژه هاي راه سازي اعم از آزاد راه ها و راه هاي اصلي و فرعي، راه آهن، تونل، پل هاي بزرگ و تقاطع و خطوط لوله بوده است.
اين شركت تاكنون پروژه ها ي مختلفي را به پايان رسانده و در حال حاضر نيز تقريباً در 70 درصد از عرصه پهناور ايران زمين مشغول بكار می باشد.
شروع و توسعه پروژه های عمرانی باید از اولین گام آن به صورت کاملاً علمی و با استفاده از تجربیات مفید و کافی انجام گیرد. لذا مطالعه، شناخت، طراحی ایمن و استفاده از آخرین تحولات علمی و ساخت در کنار تعاملات فرهنگی و بومی می تواند سبب توسعه یافتگی صحیح کشور گردد. لذا این مهم بر دوش مهندسین مشاور متخصص در تخصص های مختلف و پیمانکاران قوی جهت پیاده سازی طرح های آنها می باشد.
شرکت مهندسین مشاور برآیند بعنوان عضوی از جامعه مهندسان مشاور ایران بوده و در اسفندماه سال 1394 به پاس بیش از نیم قرن کار و تلاش مستمر، مفتخر به دریافت تقدیرنامه و لوح تقدیر از معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گردیده است.
این شرکت از تاریخ 1392موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 گردید و کلیه گردشهای کاری شرکت بر اساس استاندارد فوق انجام می شود.
این شرکت در طی سالیان گذشته همواره در نمایشگاه های مختلف که از طرف کارفرمایان و یا بمناسبت های دیگر برگزار گردیده شرکت داشته است.